Linen And Cotton Pleated Dress

#456784

$250

piknikhaber

Send a Friend

Ferro Döküm ve Efesan Grup Ailesi, Geleneksel 2015 Ferro Döküm Yaz Pikniği’nde Buluştu.

Efesan Grup firmalarından, Ferro Döküm’ün her yıl düzenlediği Geleneksel Yaz Pikniği,  Ferro Döküm çalışanları, aileleri, EfesanPort  ve Efesan Grup yöneticilerinin katılımlarıyla gerçekleşti.

Bu yıl piknik organizasyonu, Kocaeli İlinde yer alan Maşukiye  Gökmenler Piknik Alanı’nda düzenlendi. Efesan Grup’un piknik organizasyonları, yaza  güzel  bir başlangıç yapmak üzere  çalışanları motive ettiği, gelenekselleşen organizasyonlar  haline geldi. Güne kahvaltıyla başlayan katılımcılar, gün boyu canlı müzik eşliğinde dans ederek, oyunlar oynadılar. Geleneksel Ferro Döküm Yaz Pikniği’nin  açılışını Ferro Döküm Genel Müdürü  Erdal Yollu gerçekleştirdi.  

Erdal Yollu konuşmasın da ; Ferro Döküm’ün, Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından  raporlanan  İhracatta  Türkiye’nin  İlk 500’ e giren  şirketler arasında  yer aldığını dile getirdi. LYS’ye giren çocuklara başarılar dileyerek konuşmasını tamamladı. Açılışın devamında Efesan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Efe, konuşmaya davet edildi. Kadir Bey konuşmasına; birlik ve beraberlik sözleriyle başlayarak, yaklaşan Ramazan’ın tüm çalışanlara ve ailelerine hayırlara vesile olmasını diledi. Günün anlam ve önemine vurgu yapan Kadir Efe; tüm babaların ve baba adaylarının yaklaşan Babalar Günü’nü kutlayarak konuşmasını tamamladı.  Kadir Efe, piknik boyunca  çalışanlarının aile ve çocuklarıyla  yakından ilgilendi.

Piknik alanına çocuklar için; şişme oyun parkuru, sumo güreş sahası, zıp zıp evi ve langırt masaları kuruldu. Yetişkinlerin de dahil edildiği oyunlarda aileler eğlencelerine eğlence kattılar. Çuval, halat, limbo , mandal  ve Jenga yarışmalarıyla doyasıya coşan çocuklar ve yetişkinler organizasyona büyük ilgi gösterdiler. Oyunlarda ödül kazanan yarışmacılar,yarışmalar bitiminde atlarla sahayı gezdiler.

Fotoğraf Galerisi

<

>