Linen And Cotton Pleated Dress

#456784

$250

piknikhaber

Send a Friend

Ferro Döküm, Almanya’da Düzenlenen Hannover Messe Fuarı’na Katıldı.

Ferro Döküm, 13- 17 Nisan 2015 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen, Hannover Messe 2015 Fuarı’nda büyük ilgi topladı.

Uluslararası platformların  en önemli ve en prestijli fuarlarından biri olarak gösterilen Hannover Messe’nın bu seneki fuar ortağı Hindistan’dı. Fuarın açılışını, Almanya Başbakanı, Angela Merkel ile Hindistan Başbakanı Narenda Modi gerçekleştirdi.

Dünyanın önde gelen firmaların fuara katılımının bu sene de arttığı  gözlendi.

67 ülkenin dahil olduğu fuarda, 6.290 firma stant kurdu. Almanya, Çin, İtalya, Hindistan’dan sonra  Türkiye’nin 5. katılımcı olduğu  fuar oldu.

Farklı sektörlerden 222 firmasıyla katılım gösteren Türkiye, Almanya’nın Hannover şehrinde  ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. Her yıl olduğu gibi, bu sene de yenilikler, teknolojik gelişmeler ve özellikle robotlar fuarın en çok ilgi çeken bölümlerini oluşturdu. Bu alandaki son gelişmeleri görsellik ile harmanlayan Hannover Messe, ziyaretçilerin ve katılım gerçekleştiren firmaların ilgilerini üzerine topladı.

Fuar boyunda, Ferro Döküm’ün  standını, birlikte çalıştığı firmaların yetkilileri : Tim Hapert, Gietburg, Jost, Anar Metal, Tirsan, Dirikanlar  ziyaret ettiler.

Fuarda stant açan Gebze Ticaret Odası, kalabalık bir üye grubu ile standımızı ziyaret edip, Ferro Döküm’e Plaket hediye edilmiştir.

Her geçen yıl  Ferro Döküm stantına ilginin daha  da arttığını söyleyen Ferro Döküm Pazarlama ve Satış Müdürü Saygun Musaoğlu, Ferro Döküm stantını ziyaret eden yeni firmaların da Efesan Grup’a ayrıca ilgi gösterdiklerini belirtti.  

Fotoğraf Galerisi

<

>