Linen And Cotton Pleated Dress

#456784

$250

Send a Friend

Ferro Döküm Gebze Halkıyla İftar Yemeğinde Buluştu

Gebze Sultan Ayhan İlköğretim Okulu bahçesinde Yenikent Mahallesi sakinleriyle birlikte iftar sofrasında buluşan Efesan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Efe, Ferro Döküm Genel Müdürü Mustafa Mahmutçavuşoğlu ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, mahalle sakinleri ile birlikte iftar yemeği yediler.

Türk Sanat Musikisi heyetinin sahne aldığı ve birbirinden güzel eserlerin seslendirildiği mini konseri keyifle izleyen Yenikent Mahallesi sakinlerine hitaben kısa bir selamlama konuşması yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, "Bir Ramazan akşamında sizlerle iftar yapmak, aynı bereket sofrasında bir araya gelmekten, sizlerle aynı sofrada bir lokma ekmeği bir yudum suyu paylaşmaktan ötürü mutlu olduğumuzu belirtmek isterim ve bu akşam sizlerle buluşmamızı üstlenen Efesan Grup Ailesi ve Ferro Döküm’e teşekkür ederim" dedi. Çocuklarıyla beraber gelen aileleri de palyaço, keloğlan ve nasreddin hoca maskotlarını canlandıran animatörlerin eğlendirdiği iftarda çocukların yüzüne yansıyan mutluluk görülmeye değerdi.

Aynı saatler Gebze Merkez Çarşı adresindeki Çoban Mustafa Paşa Cami ve Külliyesi’nde de Ferro Döküm iftarı vardı. Efesan Grup ile Ferro Döküm yönetici ve çalışanlarının ve Gebze halkının yoğun ilgi gösterdiği iftarların coşkusu fotoğraflara da birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularıyla yansıdı.

Fotoğraf Galerisi

<

>