Linen And Cotton Pleated Dress

#456784

$250

piknikhaber

Send a Friend

Efesan Grup Ailesi, V. Geleneksel Çocuk Şenliği’nde Bir Araya Geldi.

Efesan Grup’un 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle geleneksel hale getirdiği “Efesan Grup Çoçuk Şenliği”nde Efesan Grup çalışanları, aileleri ve çocukları ile 26 Nisan 2015 tarihinde bir araya geldi.  

Ferro Döküm tesislerinde düzenlenen ve her geçen yıl daha da talep gören katılımda çocuklar; animatörler eşliğinde oyunlar oynadılar, oyun havuzları, şişme çocuk parkında,   kukla ve sihirbaz gösterileri ile keyifli zaman geçirdiler.

Her yıl düzenlenen resim ve kompozisyon yarışmasını kazanan çocuklarımıza ödüllerini Efesan Grup Şirketleri Yöneticileri verdi.

Ödül töreninde açılış konuşmasında 23 Nisan’ın tarihsel sürecine ışık tutan ve günün anlam ve önemini vurgulayan  Efesan Grup Sanayiden Sorumlu Koordinatör Yardımcısı Mustafa Mahmutçavuşoğlu; “Dünya’da çocuklarına bayram hediye eden ve bu bayramı bütün dünya ile paylaşan ilk ve tek ülke Türkiye’dir” sözleriyle  çocuklarımıza  bu günün öneminden bahsetti. Mustafa Mahmutçavuşoğlu, organizasyonun geleceğimizin  aydınlığı olan çocuklarımıza Efesan Grup çatısı altında aileleri ile birlikte keyifli zaman geçirmeleri amacıyla düzenlendiği ve  her yıl daha yoğun bir katılımla geleneksel bir etkinlik olarak benimsendiğini dile getirdi. Bu vesile ile Efesan Grup’un kurucuları Sayın Süleyman Efe ile Sayın Turgut Efe’yi rahmet ile anarak, konuşmasını tamamladı.

Ferro Döküm Genel Müdürü Erdal Yollu,  programa katılan çocuklar ve aileleriyle yakından ilgilenerek böyle bir organizasyona dahil oldukları için mutluluk duyduklarını dile getirdi. “Bu ülke bizlerin değildir, bizler bu vatanın ancak bekçileri ve emanetçileriyiz. Bu ülkenin gerçek sahipleri ise ancak yarınımız olan çocuklarımızdır.” sözleriyle de konuşmasını tamamlayarak, ödül törenine geçildi.

Ödül törenini takiben program tüm çocuklarımıza sunulan hediyeler ile son buldu. Efesan Grup çalışanlarını ailelerini ve çocuklarını bir çatı altında toplayan Efesan Grup Şenliği’nin önümüzdeki yıl artan coşkuyla kutlanmasını diliyoruz. 

Fotoğraf Galerisi

<

>